Warsztaty z technik sprzedaży

W grudniu uczniowie klas 1 i 2 o profilu handlowym uczestniczyli w warsztatach technik sprzedaży prowadzonych przez pana Patryka Szczepańskiego. Pan Patryk jako „handlowiec” z wieloletnim doświadczeniem zaprezentował uczniom jakie towary
i usługi są najbardziej efektywne pod względem długoterminowości ich sprzedaży. Podczas warsztatów duży nacisk położony był na towar, którego sprzedaż będzie opłacalna. Ponadto prowadzący przedstawił uczestnikom warsztatów zasady rozmowy sprzedażowej, zachęcił następnie uczniów, aby wzięli udział w symulowanych rozmowach sprzedażowych poszukując najlepszych słów do przytrzymania uwagi i zainteresowania słuchacza.

Pan Patryk na własnym przykładzie drogi do sukcesu i samorealizacji uświadomił uczestnikom warsztatów słuszność pracy w dążeniu do celu rozpoczynającą się w młodym wieku. Na zakończenie podsumowano warsztaty hasłem „więcej pracy teraz większy sukces w przyszłości”. Wielu z nas zastanowiło się jak wykorzystać to hasło, by osiągnąć faktycznie sukcesi określić swoją drogę do kariery.

Marta Marciniak
Bartek Rybak
Uczniowie klasy 2beh

Fotorelacja >>> ALBUM

Skip to content