2 lipca 2017

Samorząd Szkolny

Misja Samorządu

„Samorząd – to właśnie praca, żeby jednakowo dobrze działo się wszystkim, którzy razem pracują, uczą się i pół dnia razem spędzają, żeby jeden drugiego nie krzywdził, nie przeszkadzał, nie dokuczał, nie wyśmiewał, a przeciwnie, żeby świadczył przysługi, pomagał, opiekował się i pilnował porządku.”

Janusz Korczak


 

Nasz profil na facebooku


Nowy Samorząd

OPIEKUN SAMORZĄDU

  • Agnieszka Czajka

 


Skład Samorządu:

  • Paweł Pankiewicz 2Fl – Przewodniczący
  • Kacper Kasprzak  2 Fl – Zastępca
  • Julia Maliszewska 3 BH – Zastępca
  • Natasza Szczerba 2Fl – członek
  • Krzysztof Jarociński 2Fl – członek
  • Wiktoria Jakubiak 2 Fl – członek

 


Kontakt

 


Imprezy Samorządu Uczniowskiego

DZIEŃ OTWARTY W EKONOMIKU

7 marca 2023 r.  odbył się w naszej szkole „Dzień Otwarty”. Ósmoklasiści,  ich rodzice oraz nauczyciele  mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły,  zwiedzić pracownie zawodowe czy też porozmawiać ze swoimi starszymi kolegami i koleżankami.

Jednak to nie wszystkie atrakcje, które czekały tego dnia na gości!

Swoją działalność zaprezentował samorząd szkolny, który w świetlicy przygotował mnóstwo zabaw i konkursów. Uczennice biorące udział w olimpiadzie społecznej „Zwolnieni z Teorii” przedstawiały atuty szkolnictwa technicznego, rozdawały ulotki z tym związane i przeprowadzały quiz wiedzy o szkole. Swoje stoisko miała także spółdzielnia uczniowska „Hej Młodzi”. Na korytarzach można było podziwiać efekty carvingu – czyli rzeźbienia w owocach. Tradycyjnie nie zabrakło wystawy z trofeami naszych sportowców. O poczęstunek zadbali uczniowie klas hotelarskich, którzy w pracowni gastronomicznej  wypiekali rozmaite słodkości.

Na medal spisali się uczniowie, którzy oprowadzali grupy zwiedzających, a mieli co robić, gdyż odwiedziło nas ponad 650 osób!

Cieszymy się ogromnie z takiego zainteresowania Ekonomikiem! Wszystkim życzymy powodzenia na egzaminach…i cóż…do zobaczenia we wrześniu! 🙂

Galeria Zdjęć

DZIEŃ KOBIET

Dnia 8 marca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Kobiet. W ramach tego wyjątkowego dnia Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz ciast oraz wiele ciekawych gier i zabaw z muzyką w tle. Uczniowie mogli skorzystać także ze ścianki zdjęciowej oraz interesujących akcesoriów, które sprawiły, że ich zdjęcia były jeszcze bardziej wyjątkowe. Warto podkreślić, że w Ekonomiku są najpiękniejsze dziewczyny

Galeria zdjęć


Pliki

 

 

Skip to content