Rada rodziców

Drogi Rodzicu!

Powierzyłeś swoje dziecko szkole, o której myślisz, że zapewni młodemu człowiekowi wszystko, co w dzisiejszych czasach tak ważne – wykształcenie, bezpieczeństwo, łagodne, ale pewne wejście w dorosłość.

Naszym zdaniem wybierając Ekonomik, dokonałeś najlepszego wyboru. Jednak, aby Twoje nadzieje nabrały rzeczywistego kształtu, potrzebne są praca i wsparcie, nie tylko w znaczeniu merytorycznym oraz wychowawczym, ale również finansowym.

Dlatego zwracamy się z prośbą i apelem o zrozumienie sytuacji, a przede wszystkim wpłaty na Fundusz Rady Rodziców.

Kwota 50 zł pozwoli nam – Radzie Rodziców – na sfinansowanie wielu ważnych, potrzebnych przedsięwzięć, takich jak zakup nagród w konkursach szkolnych, pomocy rzeczowych do gabinetów szkolnych, nagród książkowych dla maturzystów czy organizacji wsparcia materialnego dla uczniów znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.

Dzięki powyższym propozycjom Twoje dziecko będzie mogło się uczyć i rozwijać swoje umiejętności na naprawdę dobrym poziomie.

Wierzymy, że pomimo trudnych czasów, gdy wszyscy przywiązujemy znaczenie do wydania nawet jednej złotówki, nasz apel nie zostanie przez Ciebie zlekceważony, a pieniądze zasilą Fundusz, z którego korzystać będzie także Twoje dziecko.

Rada Rodziców

CKZiU nr 3 „Ekonomik” w Zielonej Górze

 

Na prośbę Prezydium Rady Rodziców podajemy dane do bezpośrednich wpłat na fundusz Rady Rodziców:

Rada Rodziców CKZiU nr 3 „Ekonomik”

ul. Długa 5, 65-401 Zielona Góra

ING Bank Śląski O/Zielona Góra

06 1050 1911 1000 0090 3087 1835