Staże w Hiszpanii – II edycja projektu

Po rocznej przerwie kolejne grupy naszych uczniów mają możliwość uczestniczyć w stażach zawodowych w Hiszpanii. W ramach projektu „Wspólny rynek-wspólne doświadczenie-wspólny rozwój. Edycja II” współfinansowanego z funduszy unijnych, z programu Erasmus+, dwie grupy naszych uczniów (po 15 osób) będą zdobywały umiejętności zawodowe, zwiększały kompetencje językowe, a przy tym zwiedzały Hiszpanię i zawierały nowe znajomości. Parterem szkoły w realizacji projektu jest po raz kolejny firma Euromind z Hiszpanii. Po zakończonym stażu uczestnicy otrzymają międzynarodowy certyfikat – Europass.

Pierwsza grupa młodzieży (ekonomiści, handlowcy, hotelarze i rachunkowość) rozpoczęła dwutygodniowy staż 22 maja. Opiekunami uczniów na miejscu w Sewilli są: p. Magda Bisak i p. Dominik Michalewski.

Druga grupa (logistycy, turyści i spedytorzy) rozpocznie staż już 6 czerwca również w Sewilli, a opiekunami będą p. Wojciech Wiśniewski i p. Karol Taraszkiewicz.

Z całą pewnością po powrocie do kraju wszyscy uczestnicy projektu chętnie podzielą się wrażeniami i zdjęciami. Życzymy dobrej pogody i wielu niezapomnianych chwil, poznania kultury i regionu Andaluzji, nie zapominając przy tym o zdobyciu cennych doświadczeń zawodowych i podniesieniu kompetencji językowych 😉

Skip to content