7 marca 2023 r.  odbył się w naszej szkole „Dzień Otwarty”. Ósmoklasiści,  ich rodzice oraz nauczyciele  mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły,  zwiedzić pracownie zawodowe czy też porozmawiać ze swoimi starszymi kolegami i koleżankami.

Jednak to nie wszystkie atrakcje, które czekały tego dnia na gości!

Swoją działalność zaprezentował samorząd szkolny, który w świetlicy przygotował mnóstwo zabaw i konkursów. Uczennice biorące udział w olimpiadzie społecznej „Zwolnieni z Teorii” przedstawiały atuty szkolnictwa technicznego, rozdawały ulotki z tym związane i przeprowadzały quiz wiedzy o szkole. Swoje stoisko miała także spółdzielnia uczniowska „Hej Młodzi”. Na korytarzach można było podziwiać efekty carvingu – czyli rzeźbienia w owocach. Tradycyjnie nie zabrakło wystawy z trofeami naszych sportowców. O poczęstunek zadbali uczniowie klas hotelarskich, którzy w pracowni gastronomicznej  wypiekali rozmaite słodkości.

Na medal spisali się uczniowie, którzy oprowadzali grupy zwiedzających, a mieli co robić, gdyż odwiedziło nas ponad 650 osób!

Cieszymy się ogromnie z takiego zainteresowania Ekonomikiem! Wszystkim życzymy powodzenia na egzaminach…i cóż…do zobaczenia we wrześniu! 🙂

Galeria Zdjęć