AWANS MATEUSZA DO FINAŁU XIV OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY LOGISTYCZNEJ

Ogłoszono wyniki etapu okręgowego XIV. Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Miło nam poinformować, że Mateusz Górkiewicz z kl. IV FLP zakwalifikował się do zawodów centralnych!

W elicie pozostało już tylko 57 najlepszych olimpijczyków z całej Polski spośród ponad 5 tysięcy młodych logistyków z 237 szkół średnich, którzy wystartowali w etapie szkolnym.

Teraz przed Mateuszem rozpoczyna się okres wytężonej pracy, aby godnie reprezentować szkołę, powalczyć o tytuł laureata i cenne nagrody rzeczowe m.in. indeks Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu.

Finał XIV. Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej odbędzie się w Poznaniu, w siedzibie organizatora Wyższej Szkoły Logistyki, 10 marca 2023 r. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 31 marca 2023 r.

Olimpiada została umieszczona w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy uprawniających do zwolnienia z przystąpienia do części pisemnejegzaminu zawodowego. Olimpiada odbywa się pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Gratulujemy!!

Zespół nauczycieli przedmiotów logistycznych