Akcja na rzecz Domu Dziecka w Kożuchowie

Kochani️, wielu z Was wsparło charytatywne akcje przedświąteczne.🎄 Jak co roku Ekonomik zajmuje honorowe miejsca dzięki aktywności uczniów i pracowników, którzy z ogromnym zaangażowaniem włączają się w działania na rzecz potrzebujących.
Poniżej relacja uczennicy Sandry Borowskiej, która zainspirowała swoją klasę 1ch oraz klasę 1fl do włączenia się w akcję na rzecz Domu Dziecka w Kożuchowie. Dziękujemy Wychowawcom – p. Jadwidze Tomczyk i p. Annie Ksepko oraz gratulujemy pomysłu i życzymy Wam dalszych sukcesów!

💝👍👏👏👏

„Okres Świąt Bożego Narodzenia to bardzo szczególny czas…
Czas przede wszystkim spędzony w gronie najbliższych. Tworzenie świątecznego klimatu w salonie, gotowanie, wigilijna kolacja no i oczekiwanie na przyjście Świętego Mikołaja. Niestety nie wszyscy na świecie w taki sam sposób obchodzą święta.

Wpadłam na pomysł, że w tym roku najbardziej satysfakcjonującym mnie prezentem będzie pomoc innym. Doszłam do wniosku, że miłym gestem byłoby przygotować paczki dla dzieci z Domu Dziecka, które jak wiemy na pewno chciałyby przeżyć święta w taki sposób jak inni, w domu, w rodzinnym gronie..

Razem z moją klasą 1ch i klasą 1fl udało nam przygotować właśnie te 45 paczek dla dzieci.
Jestem bardzo zadowolona, że daliśmy radę i w pewnym stopniu wywołaliśmy uśmiech na ich twarzach w ten świąteczny czas.”

Sandra Borowska, kl. 1ch

Skip to content