XIX Edycja projektu CEMS Chance skierowanego do uczniów z klas 1

CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie,  zaprasza uczniów do udziału wXIX edycji projektu CEMS Chance, która odbędzie się w terminie  17 kwietnia do 22 maja 2021 roku.

Uczniowie  będą mieli okazję wzięcia udziału w programie mentoringowym. W okresie od 17 kwietnia do 22 maja 2021 r. każdy uczestnik odbędzie cztery spotkania za swoim mentorem. W czasie spotkań będzie poruszanych wiele kwestii dotyczących rozwoju i edukacji. To dobra okazja dla młodych osób, często niepewnych, co chcą robić w przyszłości, aby zadawać pytania i mieć u boku kogoś, kto przeszedł już ten etap w życiu, może doradzić i opowiedzieć o własnych doświadczeniach.  Zwieńczenie programu odbędzie się 22 maja 2021 r. Będzie podsumowanie spotkań oraz cały dzień warsztatów, spotkań z psychologami i ekspertami. 

Rekrutacja do projektu odbędzie się od 15 lutego do 19 marca 2021 r. poprzez formularz pod linkiem:  https://form.typeform.com/to/tYdjv4fv oraz na  facebookowym fanpage’u

Prezentacja Organizatora – plik do pobrania

 
Skip to content