WYSTARTOWAŁA III EDYCJA KONKURSU ZAWODOZNAWCZEGO!

Miasto Zielona Góra zaprasza młodzież z zielonogórskich techników oraz szkół branżowych I stopnia do udziału w III edycji konkursu zawodoznawczego realizowanego w ramach projektu: „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra – projekty realizowane poza formułą ZIT”.

Tegoroczna edycja konkursu ma charakter interaktywnej gry terenowej, przebiegającej pod hasłem „Zawody Przyszłości” i ma na celu zaznajomienie młodzieży ze strukturą lokalnego rynku pracy oraz zawodami, na które pracodawcy zgłaszają największe zapotrzebowanie. Konkurs stanowi także jedną z wielu inicjatyw zaplanowanych przez szkolnych doradców zawodowych na przypadający pod koniec października Ogólnopolski Tydzień Kariery.

Warunkiem przystąpienia do III edycji konkursu zawodoznawczego jest zebranie 3-osobowej drużyny, składającej się z pełnoletnich uczniów tej samej szkoły, a następnie złożenie karty zgłoszeniowej w terminie od 3 września do 11 października 2019 r. Karty zgłoszeniowe należy składać w biurze szkolnego doradcy zawodowego lub wysłać drogą pocztową na adres Powiatowego Centrum Doradztwa Zawodowego, które znajduje się w CKZiU nr 3 „Ekonomik” w Zielonej Górze.

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Pani Daria Lisiecka – powiatowy konsultant ds. doradztwa zawodowego, tel.: + 48 734 848121, e-mail: d.lisiecka@ekonomik.zgora.pl oraz szkolni doradcy zawodowi, których wykaz znajduje się w Regulaminie Konkursu.

Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Regulamin_Gra terenowa_2019

 

 

Skip to content