Uczymy się od najlepszych – wizyta w Hotelu RUBEN**** w Zielonej Górze

 W dniu 30 maja 2018 r. uczennice klasy I „ch” udały się na kolejną, w tym roku szkolnym, wycieczkę do jednego z zielonogórskich hoteli. Tym razem był to Hotel Ruben****, położony w samym centrum Zielonej Góry. Klasie podczas zwiedzania towarzyszyła wychowawczyni Pani Marzanna Gniazdowska.

Tuż po przekroczeniu progu obiektu, hotelarki zostały życzliwie powitane przez pracowników Hotelu. Następnie uczennice zostały podzielone na dwie grupy, które zostały oprowadzone po obiekcie przez: specjalistę ds. sprzedaży i marketingu oraz kierownika recepcji.

Podczas zwiedzania klasa miała okazję zobaczyć z bliska: hotelowe sale konferencyjne, nowoczesną strefę relaksu oraz kilka jednostek mieszkalnych, m.in. luksusowe apartamenty, pokoje typu Junior Suite itp. Każde z pomieszczeń wywarło na uczennicach ogromne wrażenie. Nie zabrakło również pytań. Było ich niemało, co wzbudziło sympatię pracowników, którzy z chęcią na nie odpowiadali.

Ostatnim elementem odwiedzin było obejrzenie restauracji hotelowej, która od wejścia kusiła kolorystyką oraz stylowym wnętrzem. Uczennice mogły z bliska obejrzeć bar i bufet, a także zapoznać się z zasadami prawidłowego nakrycia stołu.

Przed wyjściem z obiektu, klasa wraz z pracownikami podsumowała wycieczkę oraz została zaskoczona niespodzianką w postaci drobnego poczęstunku hotelowymi przysmakami.

Uczennice wróciły do szkoły pełne nowej wiedzy i z niecierpliwością czekają na kolejne wyjście.

Olimpia Dubaniowska

Fotorelacja >>> ALBUM

Skip to content