SZKOLNE TARGI KARIERY

Doradcy zawodowi z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 „Ekonomik” zapraszają młodzież do wzięcia udziału w kolejnej edycji SZKOLNYCH TARGÓW KARIERY, które odbędą się 22 października w godz. 9:30  – 13:00 na I i II piętrze budynku szkoły.

Wydarzenie organizowane jest cyklicznie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery i ma na celu wsparcie uczniów w świadomym planowaniu ścieżki edukacyjno-zawodowej, a także zaznajomienie ich ze strukturą lokalnego rynku pracy oraz przedsiębiorstwami w których w niedalekiej przyszłości będą mogli znaleźć zatrudnienie.

W tym roku podczas targów wystawi się aż 20 wystawców. Będą to przedstawiciele pracodawców, agencji zatrudnienia, instytucji związanych z edukacją oraz wspieraniem lokalnej przedsiębiorczości. Dodatkowo w trakcie SZKOLNYCH TARGÓW KARIERY odbędzie się cykl prelekcji z przedstawicielami służb mundurowych i przedsiębiorstw ukierunkowanych na rozwój innowacji, a także spotkania z absolwentami szkoły, którzy opowiedzą o specyfice pracy w branży turystycznej.

Serdecznie zachęcamy do udziału w planowanych wydarzeniach!

Szkolni Doradcy Zawodowi

Harmonogram prelekcji

Harmonogram zwiedzania targów