Studiuj w MWSLiT we Wrocławiu

Dnia 24 lutego 2020r. w godz. 11:25 – 13:10 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 „Ekonomik” odbyły się dwa spotkania informacyjne na temat bieżącej oferty edukacyjnej Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu z Wrocławia.

Celem spotkania, które poprowadziła Pani Aleksandra Lewicka z uczelnianego Biura Karier było przede wszystkim zaznajomienie młodzieży ze specyfiką kształcenia na poszczególnych kierunkach,  a także zapoznanie uczniów z zasadami rekrutacji oraz perspektywami rozwojowymi w branży TSL.  Zajęcia miały również zachęcić młodzież do kontynuowania nauki na studiach wyższych oraz do łączenia edukacji z karierą zawodową.

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie rozpoczęło się od interaktywnego quizu realizowanego pod nazwą „kostka logistyczna” oraz od przedstawienia uczniom zalet studiowania we Wrocławiu w systemie dualnym. Następnie prowadząca opowiedziała o współpracy międzynarodowej, realizowanych przez szkołę programach staży i praktyk zagranicznych oraz o nowoczesnych laboratoriach logistycznych w których studenci zgłębiają tajniki zawodu. Nie zabrakło również informacji o inicjatywach studenckich i stypendiach  dla studentów osiągających wysokie wyniki w nauce.

 

 

 

 

 

 

Zainteresowanych podjęciem nauki w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu zachęcamy do odwiedzenia strony: www.mwsl.eu.

Skip to content