Warsztaty z coachem

W ubiegły czwartek 7 czerwca 2018 roku mieliśmy przyjemność gościć w szkole panią Paulinę Borsuk Dyrektor Lubuskiej Izby Coachingu, coacha i doradcę zawodowego. Pani Paulina Borsuk przeprowadziła z 14 osobową grupą uczniów z klasy 3ae, 3be oraz 1 beh warsztaty dotyczące motywacji. Warsztaty przebiegały w bardzo miłej atmosferze, uczniowie pracowali przez trzy godziny, które jak sami stwierdzili minęły zaskakująco szybko. Pani Paulina przekonywała ogromną wiedzą z dziedziny coachingu a także swoją osobowością i entuzjazmem jak ważna jest w życiu motywacja. Każdy uczestnik warsztatów wyniósł coś dla siebie.

„Pani Paulina Borsuk mówiła do nas przejrzystym językiem, co poskutkowało świetną i przyjemną pracą” mówi Szymon z klasy 3 „dowiedziałem się dużo na temat motywowania siebie i osób z mojego otoczenia”.

Julia mówi „Zaczęłam spełniać swoje marzenia”, Kacper zaś twierdzi, że teraz wie „(..) jak lepiej motywować samego siebie.” i chwali „interaktywność pracy z uczniami”.

Bartek wyniósł z warsztatów przeświadczenie „że nie można się poddawać i zawsze mamy wyjście z problemu”. Martyna utwierdziła się w przekonaniu „że warto zawsze dążyć do założonego przez siebie celu”.

Pierwszoklasistki też zyskały nową wiedzę, ponieważ jak mówi Marta „z warsztatów wyniosłam przede wszystkim siłę do motywacji siebie i innych” zaś Justyna zdobyła „bardzo przydatną wiedzę na temat swojej przyszłości.”

Wszyscy uczestnicy warsztatów chcieliby spotkać się jeszcze raz z panią Pauliną Borsuk – podają też swoje propozycje tematów, które ich interesują. Widząc zainteresowanie i zaangażowanie uczniów warto kontynuować takie spotkania, ponieważ pobudzają samoświadomość. W obecnych czasach wiedza na temat swoich możliwości jest bardzo ważna dlatego będziemy zapraszać panią Paulinę w następnym roku i skorzystamy z jej bogatego doświadczenia jako coacha biznesu.

Komisja przedmiotów ekonomiczno-handlowych

Fotorelacja >>> ALBUM