W roku szkolnym 2018/2019 nauczyciele wychowania fizycznego zgłosili uczniów naszej szkoły do udziału w rozgrywkach we wszystkich dyscyplinach proponowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. Sportowcy „Ekonomika” dzielnie, z dużym zaangażowaniem i często z sukcesami reprezentowali barwy naszej szkoły.
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W RAMACH UCZESTNICTWA W MIEJSKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ ORGANIZOWANYCH PRZEZ MOSiR
W ZIELONEJ GÓRZE
w I semestrze w roku szkolnym 2018/2019
I miejsce w Mistrzostwach Miasta ZG w Piłce Nożnej
- Jan Izdebski – kl. III a
- Patryk Stefaniak kl. III E
- Jakub Gubański – kl. III E
- Jarosław Mućka – kl. III E
- Andrzej Szczotarski – kl. III E
- Dominik Woźniak – kl. III E
- Paweł Koseski – kl. III E
- Gracjan Kudła – kl. III G
- Konrad Stanisławiszyn – kl. III G
I miejsce w Mistrzostwach Miasta ZG w Tenisie Stołowym dziewcząt
- Julia Dobrowolska – kl. I A
- Gabriela Sokołowska – kl. I A
II miejsce w Mistrzostwach Miasta ZG w Badmintonie dziewcząt
- Julia Mudrecka – kl. IV A
- Zuzanna Owczarek – kl. I E
- Klaudia Podolska – kl. II A
II miejsce w Mistrzostwach Miasta ZG w Unihokeju chłopców
- Jarosław Mućka – kl. III E
- Dominik Woźniak – kl. III E
- Patryk Stefaniak – kl. III E
- Kacper Lato – kl. III E
- Gracjan Kudła – kl. III G
- Adrian Mokras – kl. III G
- Wojciech Kolibowski – kl. II F
- Krystian Specht – kl. I E
IV miejsce w Mistrzostwach Miasta ZG w Unihokeju dziewcząt
- Julia Mudrecka – kl. IV A
- Monika Krieger – kl. III A
- Klaudia Podolska – kl. II A
- Magdalena Kulczycka – kl. II A
- Agnieszka Paździora – kl. II D
- Paulina Mężyńska – kl. II G
- Zuzanna Owczarek – kl. I E
- Julia Ceglarek – kl. I F
Awans do finału rozgrywek Mistrzostw Miasta ZG w Piłce Siatkowej chłopców
( 4 najlepsze drużyny) – finał odbędzie się 05.03.2019r.
- Dominik Świtoń – kl. VI G
- Andrzej Szczotarski – kl. III E
- Jakub Gubański – kl. III E
- Patryk Stefaniak – kl. III E
- Dominik Woźniak – kl. III E
- Jarek Mućka – kl. III E
- Maciej Pyrtko – kl. III F
- Gracjan Kudła – kl. III G
- Radosław Woźniak – kl. I B
V miejsce w Mistrzostwach Miasta ZG w Piłce Siatkowej dziewcząt
V miejsce w Mistrzostwach Miasta ZG w Szachach drużynowych
V-VII miejsce w Mistrzostwach Miasta ZG w Koszykówce dziewcząt
VI miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców
VI miejsce w Mistrzostwach Miasta ZG w Tenisie Stołowym chłopców
VII miejsce w Mistrzostwach Miasta ZG w Badmintonie chłopców
VIII miejsce w Mistrzostwach Miasta ZG w Koszykówce chłopców