Rozpoczęcie roku szkolnego

 

W związku z finalizowaniem prac remontowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 „Ekonomik” w Zielonej Górze oraz przewidywanym prognozami pogody planujemy następujący porządek uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 w dniu 02.09.br. (poniedziałek):

  1. 8.00 – uroczysty apel dla uczniów klas II, III i IV na boisku wielofunkcyjnym szkoły (ogrodzony teren), a następnie krótkie spotkania (również na boisku) z wychowawcami o charakterze organizacyjnym (szczególnie dot. rozkładu zajęć 3.09.).
  2. 9.00 – uroczysty apel dla uczniów klas I po szkole podstawowej – sala konferencyjna – parter – MOPS ul. Długa 13 (czerwony budynek obok CKZiU nr 3 „Ekonomik”
  3. 10.00 – uroczysty apel dla uczniów klas I po szkole gimnazjalnej – sala konferencyjna – parter – MOPS ul. Długa 13 (czerwony budynek obok CKZiU nr 3 „Ekonomik”

Listy uczniów klas I zostaną wywieszone w sali konferencyjnej, aby wszystkie osoby dotarły do swoich zespołów klasowych i wychowawców.

Wszystkie klasy I, po zakończeniu swoich uroczystości, pozostają  w sali konferencyjnej na spotkaniach z wychowawcami. Wychowawcy omówią szczegółowo harmonogram zajęć w dniu 03.09. (wtorek).

Skip to content