Pożegnanie Absolwentów

Drodzy Absolwenci Ekonomika,

tak bardzo chciałabym skierować te słowa do Was bezpośrednio, widząc jak po raz ostatni zasiadacie w szkolnej ławce, ale niestety, życie pisze różne scenariusze …

Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego, każde zakończenie daje szansę przeżycia czegoś dotąd nieznanego.

Pozwólcie zatem, że podziękuję Wam za te ostatnie cztery lata wspólnej, ciężkiej pracy, za wysiłek i zaangażowanie, które naszej szkole dały możliwość umocnienia się w rankingu tych najlepszych.

Przed Wami wejście w prawdziwie dorosłe życie – czasami ciekawe i szczęśliwe, ale również wymagające, zmuszające do podejmowania niełatwych decyzji.

Dlatego życzę Wam szczęścia i pomyślności, samach pozytywnych doświadczeń, realizacji zamierzonych planów, spełnienia małych i większych marzeń.

Życzę Wam również satysfakcji z dokonywanych wyborów i … wyłącznie dobrych wspomnień z czasów, gdy byliście Uczniami Ekonomika.

Teraz przed Wami już tylko egzaminy – wierzę, że zakończą się pomyślnymi wynikami.

Jednocześnie mam ogromną przyjemność wyrazić serdeczne podziękowania Rodzicom oraz Nauczycielom, którzy wspólnie dokładali wszelkich starań, aby dzień zakończenia edukacji w szkole średniej był dla nas wszystkich pełen zadowolenia i spełnienia.

Barbara Bogacz-Szczepańska
Dyrektor szkoły

 

 

Skip to content