Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

Lubisz podejmować nowe wyzwania? A może zwyczajnie interesują Cię zagadnienia związane z planowaniem i zarządzaniem karierą zawodową? Jeśli tak to ta Olimpiada jest dla Ciebie!

Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza młodzież ze szkół ponadpodstawowych do uczestnictwa w IX edycji Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową.

Olimpiada jak co roku będzie przebiegać etapowo. Dwa pierwsze etapy będą realizowane drogą elektroniczną w formie testu wiedzy oraz dedykowanego zadania pisemnego. Z kolei ostatni etap konkursu odbędzie się w formie stacjonarnej w Warszawie.

Tematyka konkursu będzie oscylować wokół szeroko pojętych zagadnień związanych z rynkiem pracy, strukturą szkolnictwa zawodowego, a także kompetencjami miękkimi, do których zalicza się m.in.: umiejętność formułowania celów oraz umiejętności wyszukiwania i analizowania informacji zawodowych.

Pierwszy etap Olimpiady startuje już  2 grudnia 2018 r. i potrwa do 15 stycznia 2019 r.

Uczniów zainteresowanych uczestnictwem w Olimpiadzie zachęcamy do kontaktu ze szkolnym doradcą zawodowym. W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Ekonomik” osobami odpowiedzialnymi za wsparcie uczniów w przygotowaniach do Olimpiady są:

  • Daria Lisiecka – pokój nr 12
  • Radosław Dudek – pokój nr 309

Więcej informacji na temat Olimpiady znajdziecie na stronie:

www.olimpiada.zdsis.com.pl