Konkurs – Angielski Mistrz Wypracowań

Serwis Dyktanda.pl serdecznie zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań!

Tym razem zmagania uczestników będą opierały się na objaśnianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Ale uwaga! Serwis Dyktanda.pl oczekuje, że prace konkursowe przygotowywane będą w języku polskim, tak aby mogły pełnić funkcję wsparcia dla osób , które dopiero uczą się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów trzeba pisać po angielsku. Wśród tematów wypracowań znajdują się proste i skomplikowane słowa, popularne zwroty oraz czasy i inne elementy gramatyki.

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z dostępnej, obszernej listy), ale również nagrody, które otrzymają w zamian za wysoką pozycję w rankingu (do określonej wartości). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Ponadto przewidziano nagrody gwarantowane za zebranie określonej liczby punktów.

Konkurs właśnie się rozpoczął i potrwa do 5 grudnia 2021 r.

Nie ma ograniczeń wiekowych, a przygotowane tematy umożliwiają udział osobom na różnych poziomach zaawansowania. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Raz jeszcze dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą informacją do Państwa odbiorców. Głęboko wierzymy, że będą zainteresowani udziałem w konkursie.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Dyktanda.pl

Skip to content