KOMUNIKAT WOLONTARIATU I SAMORZĄDU SZKOLNEGO

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji „Sprzątanie Świata 2020”,  zapraszamy po raz kolejny do aktywnego uczestnictwa w XV edycji ogólnopolskiego konkursu, pod hasłem:

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY
POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Na czym polega nasz konkurs?

Nasz konkurs polega na zebraniu przez szkołę / przedszkole (np. przez samorząd uczniowski) wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Jakie korzyści ma z tego szkoła?

  1. Każda szkoła lub przedszkole za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych „Sodexo”.
  2. Każda szkoła lub przedszkole za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzyma nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.
  3. Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach „Sodexo” itp.) do wyboru przez szkołę czy przedszkole.

W jaki sposób przystąpić do konkursu?

  1. Wystarczy do 13 listopada 2020 zorganizować w szkole zbiórkę używanych, starych czy niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii.
  2. Po zakończeniu zbiórki (do 13 listopada br.) wypełnimy „formularz zgłoszeniowy” i wyślemy go mailem na adres: telefony@ekophone.pl
  3. Firma na własny koszt zorganizuje odbiór paczki.
  4. Po zakończeniu konkursu każda szkoła jak do tej pory otrzyma nagrody rzeczowe lub kupony „Sodexo”.

TELEFONY PROPONUJEMY PRZYNOSIĆ DO PEDAGOGÓW, SALA 304A DO 13 LISTOPADA