Karolina Maryniec finalistką IV Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej oraz XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Dnia 16. marca 2020Komitet Główny IV. Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej ogłosił listę finalistów. W gronie najlepszych olimpijczyków tej edycji Olimpiady znalazła się uczennica klasy IV technikum logistycznego Karolina Maryniec.

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, etapy centralne poszczególnych olimpiad przedmiotowych w Polsce zostały odwołane, a tym samym olimpijczycy, którzy awansowali do finałowych zmagań,uzyskali tytuły Finalisty Olimpiady. W tym gronie jest również Karolina Maryniec.

Zanim poznaliśmy listę szczęśliwych finalistów, 6. marca w 14 okręgach na terenie całej Polski odbyły się zawody drugiego stopnia. Miejscem zmagań dla olimpijczyków z województwa lubuskiego były już po raz kolejny mury Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 „Ekonomik”. Jako gospodarz tego etapu zostaliśmy ponownie przez uczestników i przedstawiciela organizatora Olimpiady docenieni za profesjonalizm w przygotowaniu i przeprowadzeniu zawodów.

Dla Karoliny jest to już drugi tytuł Finalisty w tym roku. Pragniemy przypomnieć, że uczennica zdobyła wcześniej tytuł w XII. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej.

Gratulujemy!!

 

Zespół nauczycieli przedmiotów logistycznych