IV Szkolny Konkurs Języka Angielskiego oraz etap szkolny 46 Olimpiady Języka Angielskiego

W dniu 26.10.2022 na świetlicy szkolnej odbył się IV Szkolny Konkurs Języka Angielskiego. Jego uczestnicy mieli do rozwiązania test leksykalno-gramatyczny składający się z 8 zadań, tj. test wyboru, transformacje, test luk, uzupełnianie tekstu właściwymi formami czasownika, uzupełnianie wyrazów, użycie odpowiednich czasów gramatycznych. Z zadań tych najlepiej wywiązali się następujący uczniowie:

1. Jakub Ratomski 4ch, 45,5p (58%)
2. Wiktoria Łysiak 3fs, 42,5p (54%)

Uczniowie Ci zostali wytypowani do reprezentowania szkoły w szkolnym etapie prestiżowej 46 Olimpiady Języka Angielskiego organizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. S.B. Lindego w siedzibą w Poznaniu. Etap szkolny odbył się 2 listopada w sali 24. Do testu podeszły również osoby, którym nie udało się z różnych powodów uczestniczyć w szkolnych eliminacjach. Po sprawdzeniu prac wg klucza przesłanego przez organizatorów okazało się, że najlepsze rezultaty uzyskali:

1. Martyna Piotrowska 3ch 30p
2. Marta Garbacz 1hr 22p
3. Wiktoria Łysiak 3fs 19p

Uczennica Martyna Piotrowska uzyskała minimum wymagane aby móc rozpatrywać jej udział w etapie okręgowym. Czekamy na weryfikację wyników i trzymamy kciuki za Martynę 😉

Skip to content