Indywidualne spotkania nauczycieli z rodzicami

 KOMUNIKAT

Dnia 27 lutego (czwartek) w godzinach 17.00 -18.00 odbędą się indywidualne spotkania wychowawców klas i nauczycieli z rodzicami uczniów według poniższego harmonogramu:

Numer sali Zespół nauczycieli Imię i nazwisko wychowawcy
klasy, nauczyciela
Klasa – wychowawca
206 języka angielskiego W. Wiśniewski
A. Hill – Pauch
4dt

 

208 języka angielskiego D. Michalewski
M. Krzymiński
4ch
209 języka angielskiego A. Rusinek
O. Krot
 
212 języka angielskiego M. Kazimierczak K. Kruszelnicka 3ae
108 języka angielskiego P. Lachowicz|
D. Probużańska – Żmuda
 

3 el

114 języka polskiego G. Łęc
A. Waligórska – Popiłka
1 dt
210 języka polskiego J. Salewicz
J. Michalik -Pietraszaki
 

2 dt

306 języka polskiego Sz. Nużyński
A. Siembida
1 dtp

3 fl

312 języka niemieckiego J. Tomczyk
A. Białostocka
1 ch

 

204 języka niemieckiego D. Sawicka – Semik 2hlh
213 języka niemieckiego A. Ksepko
K. Świder
1 fl

 

303 matematyki S. Szalek
A. Jasiak
2 fl

 

305 matematyki S. Wójcik
M. Prońko
1 elp

1 flp

304 matematyki

 

A. Lewandowska
M. Przybyt
2 el
Numer sali Zespół nauczycieli Imię i nazwisko wychowawcy
klasy, nauczyciela
klasa
106 informatyki, fizyki, chemii K. Najdek
M. Gniazdowska
 

3ch

105 geografii, przedmiotów turystycznych B. Panasiuk

A Kozikowska

 
17 historii A. Ruta – Suwała
H. Puk
1 chp

2 be

201 przedmiotów ekonomicznych
i handlowych
K. Poniedziałek
W. Pominkiewicz
4 be
202 przedmiotów ekonomicznych
i handlowych
D. Ziembińska – Maj
J. Pszonka 
1 bs

2 ae

 

310 przedmiotów ekonomicznych
i handlowych
K. Taraszkiewicz

 

1 bsp
203 przedmiotów ekonomicznych
i handlowych
M. Bisak

H. Lewandowska

1 aep

 

301 przedmiotów logistycznych
i spedytorskich
S. Kruszelnicki
M. Mackojć
A. Ciągło
 

 

 

311 przedmiotów logistycznych

i spedytorskich

Ł. Chamera

J. Wagner

 

2 gs
302 przedmiotów logistycznych i spedytorskich U. Mielnik
B. Uljasz

 

 

3 gls

 

300 przedmiotów logistycznych
i spedytorskich
P. Skalski

E. Malinowska  

 

 
307 przedmiotów hotelarskich
i turystycznych
S. Mrozkowiak   3 dt
308 przedmiotów hotelarskich
i turystycznych
B. Powchowicz

P. Omieczyński

2 ch
  Zespół nauczycieli Imię i nazwisko wychowawcy
klasy, nauczyciela
klasa
107 biologii A. Matuszczak – Dziok

 

05 wychowania fizycznego I. Dobrzańska
P.Tchórzewski
3 beh

4 gs

06 wychowania fizycznego M. Horbacz

M. Sąsiadek

4 el

1 ae

07 wychowania fizycznego E. Horobińska
B. Pacholska – Łukasik
4 fl

4 ae

104 religii D. Dutka
ksiądz Sz. Tołkacz
Ł. Frączkiewicz
 
304A doradców zawodowych
i pedagogów
A. Czajka
A. Przemyślańska
 
23 doradców zawodowych M. Macała
R. Dudek
103 praktyki zawodowe oraz  przedmiotów hotelarskich
i turystycznych
A. Ast

 

 

 

 R. Hołysz