III Zielonogórski Polonez Maturzystów – Studniówka pod chmurką

We wtorek, 5 lutego, w samo południe na zielonogórskim deptaku ruszył III Zielonogórski Polonez Maturzystów – Studniówka pod chmurką. W imprezie organizowanej przez CKZiU Ekonomik, udział wzięło 12 zielonogórskich szkół ponadgimnazjalnych.

III Zielonogórski Polonez Maturzystów, swoim honorowym patronatem objął Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki. Na uroczystości zjawili się również pracownicy Urzędu Miasta – Dyrektor Departamentu Edukacji i Spraw Społecznych Wioletta Haręźlak, Zastępca Przewodniczącego Komisji Edukacji Grzegorz Hryniewicz oraz Jarosław Skorulski, Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych. Zaproszeni goście wygłosili krótkie przemówienia.

– Słuchajcie kochani, spotykamy się tutaj kolejny raz, kolejny rok, po to żeby zamanifestować, żeby przypomnieć wszystkim mieszkańcom naszego miasta, że to wy właśnie będziecie w tym roku pisali maturę – mówiła Wioletta Haręźlak. Następnie swój głos zabrał Radny Grzegorz Hryniewicz. – Kochani, drodzy maturzyści. Cieszę się niesamowicie z tej pięknej idei, że spotykamy się tutaj po raz kolejny. Jesteście jedyni, niesamowici, najlepsi w Polsce, tak jak nasza zielonogórska oświata. Mocno trzymam kciuki i życzę, żeby polonez był wspaniały i niesamowicie uroczysty. Wszystkiego najlepszego! – podsumował.

Czytaj dalej >>> http://www.newslubuski.pl/spoleczne/item/6149-iii-zielonogorski-polonez-maturzystow-studniowka-pod-chmurka