Cykliczne warsztaty dziennikarskie!

Masz 16 lat lub więcej i chciałbyś dowiedzieć się, jak wygląda praca dziennikarza prasowego i internetowego? A może marzy Ci się, żeby pobawić się słowem i stworzyć pierwsze wprawki dziennikarskie oraz artykuły? To świetnie się składa!

Mediateka Góra Mediów, która mieści się w gmachu głównym Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida, rusza z cyklicznymi warsztatami dziennikarskimi dla młodzieży.

Spotkania przeznaczone są dla osób w wieku 16 plus i odbywać się będą w godzinach popołudniowych w siedzibie mediateki. Chcemy pokazać Wam, poprzez pełną burzy mózgów pracę w grupie, że pisanie może być frajdą i przynosić olbrzymią satysfakcję. Kto wie? Może właśnie wśród młodych zielonogórzan znajdują się przyszłe gwiazdy mediów?

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 28 października. Na Wasze zapisy czekamy do 25 października br. pod adresem mailowym: goramediow@wimbp.zgora.pl Liczba miejsc ograniczona. Macie pytania? Piszcie do nas na Facebooku facebook.com/GoraMediow lub dzwońcie: 68 45 32 615.

Pedagog
Agnieszka Czajka